JA NEZINI, KO DĀVINĀT

JA NEZINI, KO DĀVINĀT

Novembris latviešus pārsteidza ar sniegu un absolūtu winter wonderland*, kas gribot negribot liek domāt par Ziemassvētku priekiem, “Zvaniņš skan” un dāsno vecīti no Ziemeļpola.

Katru gadu pēc lielā svētku drudža es sev nosolos, ka nākamgad gan dāvanas pirkšu laicīgi. Stresu, meģinot pēdējā brīdī izdomāt lieliskās dāvanas, atstāšu citiem. Pazīstama sajūta, vai ne? Pilnas lielveikalu stāvvietas, valkāšanās pa veikalu, pilnas rokas, mugura slapja no daudzajām kārtām mugurā, mēle pār plecu un uz brīdi besis par svētkiem kā tādiem. Nepārprotiet, es mīlu Ziemassvētkus, bet vienmēr ir tā viena diena svētku drudža laikā, kad arī man uznāk besis.
Nejau dāvanās ir tā sāls, bet svētku mielastā, ģimenē, kopā būšanā, ugunskurā, sirsnībā, mīlestībā. BET, latvietim taču ir ieaudzināts, ka ar tukšām rokām ciemos braukt nedrīkst, tāpēc šo aspektu (nedāvināt neko un baudīt) atstāsim vēlākam, bet ķersimies klāt pie praktiskās puses.

Mums ar vīru nav sliktākas dāvanas par tādu, kas krāj siltu putekļu segu stāvot skapī. Praktiskais latvietis, kāds teiktu. Lai arī mani vēl var savaldzināt un ievilkt ar dažādiem sīkumiņiem un mīļlietiņām (saprāta robežās, jo manas otras puses viedoklis šajā jautājumā ir ieaudzis arī manī) tad mans vīrs ir kategorisks “Ja gribi ko dāvināt, tad dāvini, ko garšīgu” piekritējs, jo necieš dāvanas, kuras netiks izmantotas. Man gada beigas ir absolūts galvas laušanas laiks, jo viņa dzimšanas diena, vārda diena un Ziemassvētki draudzīgi iekrīt visi šajā laikā. Gan jau man nav vienai tā gadījies. Interneta veikali ir ļoti parocīgi un ērti, jo visu vari izdarīt sēžot mājas trenniņbiksēs un dzerot tēju. Pat preci pie durvīm pieved. BET šie veikali, protams, ir pilni arī ar lietām, ko mēs ar vīru neciešam – putekļu krājējiem. TĀPĒC es gribēju palīdzēt noorientēties interneta veikalā neoshop.lv, un uztapināju sarakstu ar –

  1. DĀVANAS VĪRAM, KURAM JAU VISS IR

  2. DĀVANAS APTUVENI GADU VECAM BĒRNAM

  3. DĀVANAS PAR KURĀM PRIECĀTOS ES

 

Es ļoti ceru, ka kādam kaut nedaudz mazināju iepirkšanās stresu un pasviedu kaut vienu ideju, lai mēle nebūtu pār plecu, pasaudzētu kājas un muguru un svētku laiks paietu mierīgāks!

15139360_1407864689223971_211978998_n

zanete

 

 

 


DALIES:Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *