ĶERMEŅA SVIESTS

ĶERMEŅA SVIESTS

Trekns, barojošs un ādu aizsargājošs ķermeņa sviests, kurš izskatās pēc putukrējuma un smaržo pēc mandelēm. Uhhhh…

 
 
– R E C E P T E –
15 pilieni E vitamīns
3 pilieni mandeļu aromāts
 

Kokosriekstu eļļu kopā ar kakao sviestu un bišu vasku izkausē ūdens peldē un ļauj nedaudz atdzist. Kad konsistence kļūst nedaudz biezāka un tas ir atdzisis līdz istabas temperatūrai, ņem mikseri un produktu kuļ līdz tas iegūst putukrējumam līdzīgu masu. Pievieno E vitamīnu un mandeļu aromātu un pakuļ vēl nedaudz. Gatavs! Super viegli un ērti pagatavojams. 🙂

KOKOSRIEKSTU EĻĻA baros ādu, novērsīs sausumu un lobīšanos, nostiprinās ādu un atbrīvos to no atmirušām šūnām, viegli iesūksies un neatstās taukainas pēdas.

KAKAO SVIESTS pasargā ādu no novecošanas, mitruma zuduma un elastības zaudēšanas. Kakako sviestam piemīt bagātīgas mīkstinošas un barojošas īpašības – tas pabaros sausu, nogurušu ādu, piešķirs tai veselīgu mirdzumu un burvīgu šokolādes aromātu!

BIŠU VASKU izmanto kā biezinātāju un konsistences veidotāju dažādos kosmētikas līdzekļos. Tas ir bioloģiski aktīvs produkts ar baktericīdām īpašībām.

E VITAMĪNS ir klasisks antioksidants (viela, kas spēj mazināt, aizkavēt vai novērst citu vielu oksidēšanos), kas pasargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības, aizsargā un novērš tās novecošanos, mazina mitruma zudumu ādā un uzlabo tās dabiskās aizsargspējas.

 
Sastāvdaļas pērku BBFactory
 
 
 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *