MAMMU BLOGI (papildināts)

MAMMU BLOGI (papildināts)

Ziniet, kā ir ar tiem blogiem… Vienam tie interesē, viens tikai nosprauslos, bet katram savs. Es esmu iedvesmojusies no katra zemāk pieminētā bloga. Tik tiešām. No katras var mācīties, smelties iedvesmu, ieraudzīt foršus knifiņus un augt. Izmantosim šo – tehnoloģiju gadsimtu, lai ātrāk un ērtāk iegūtu informāciju, mācītos un atrastu idejas “Kā labāk”.
Nesen GEMIUS.lv bija sastādījis ikgadējo rudens BLOGU TOPU, kurā piedalījos arī es, bet ne par to stāsts – paskaties, cik tur daudz un dažādu blogu. Par tēmām un gaumēm sakārtoti, sarindoti. Smejies vai nesmejies, bet man liekas, ka šis ir tāds labs veids, kā uzzināt citu viedokli, pieredzi un ieteikumus, lai pats neiegrābtos, vienalga vai tas ir meklējot ģimenēm draudzīgas vietas, labākās receptes vai, kur nopirkt izturīgākās riepas un šujamos diegus. Zinu, ka šādi blogu apvienojumi, apraksti jau ir, bet šis ir mans saraksts ar maniem iemīļotākajiem.
Lai tad iet…

Untitled design(4)

Linda Ķuze un MĀKOŅOGA

ĻOTI jaudīga sieviete, divgadīgās Lizetes mamma un MĀKOŅOGAS plānotāja autore. Milzu apgriezieni, fantastiskas idejas, un iedrošinājums “Būt aktīvām un izkrāsot savu ikdienu košās krāsās. Darīt darbus ko mīli, būt patiesām, izaicināt sevi, noķert mākoni un sapni.”

LINDA

Facebook  un  Instagram

MĀKOŅOGA

Facebook  un  Instagram

Untitled design(4)

Marta Logina un MŪSU LAPA

Tik vienkāršas un krāšņas reizē, tik patiesas un dzīvības  pilnas  ir Martas bildes un stāsti par tām. Gribās sēdēt un pētīt un aizņemties idejas, un brīnīties kā tik skaisti var sanākt, tik cilvēcīgi maigi un spēcīgi. Šī lapa un Martas Instagram konts ir pavisam dvēselisks manās sajūtās.

MARTA

Facebook  un  Instagram

Untitled design(4)

Ieva Cipruse un ĀBOLS AR ĀBELI

Draugi mīļie, tā ir bauda – lasīt viņas blogu. Garšīgi. Nu, tik garšīgi, ka nočāpstināties vien. Cilvēcība – mana mīļākā tēma. Par to, cik normāli ir būt normālam ar visiem puņķiem, asarām, siltām miesām un basām kājām.

IEVA 

Facebook  un  Instagram

Untitled design(4)

Laura Grēviņa un VIENS + VIENS

Pats labums par dažādām tēmām. Kas un kā, un ko, un kur. Ģimene, grūtniecības, bērneļi un dažādi “must have”, ņammas un vēl un vēl ar Lauras pieredzi un pārdomām. Daudz laika pavadīts lapā, nezinot no kura gala, lai sāk to labumu lasīt.

LAURA

Facebook  un  Instagram


VIENS + VIENS

Facebook  un  Instagram

Untitled design(4)

Anete Kiseļeva un MAMMAI BŪT

Man patīk, ka Anete dalās ar dažādu informāciju, kuru pati ir meklējusi, rakusi un atradusi. Ļoti vērtīgas atziņas un pieredze par mazuļu miegu, dažādiem “jā” un “noteikti nē”. Pētījumi un padziļināta informācija, kas man ir reizēm ļoti noderējusi.

ANETE 

Facebook  un  Instagram

MAMMAI BŪT

Facebook

Untitled design(4)

Zane Kārkliņa un DARBOTIES MĀJĀS

Skaisti foto, skaists blogs un skaista pieredze. Pavisam viegli, vienkārši un jauki. Mīļi par Zanes ikdienu ar Hugo un dzīves svinēšanu. Visvisādas interesantas aktivitātes un pieejas, kuras tā vien gribās, kā sasmelties un iet darīt!

ZANE

Facebook  un  Instagram

DARBOTIES MĀJĀS

Facebook

BILŽU BURTI

Untitled design(4)

Aiga Zviedre un THEAIGA BLOG

Aiga ir viena pozitīvi traka mamma. Viņas garie un tālie ceļojumi ir lieliski aprakstīti blogā. Ir, kur smelties iedvesmu “parastajiem mirstīgajiem” (ar humoru), kur doties atvaļinājumā. Garšīgi un krāsaini piedzīvojumi apvienojumā ar lieliskām bildēm un noderīgiem padomiem.

AIGA 

Facebook   Instagram  un  Youtube

Untitled design(4)

Līga Andžāne un HAPPY WHISPERS

Līgas bloga ievads pasaka visu “(…) Es nekad nedomāju, ka tas notiks ar mani. Tā droši vien sākas daudzi stāsti par vēzi. Man bija 34 gadi, dinamisks darbs starptautiskā uzņēmumā un priekšā skaista vasara ar ballītēm, flirtu un bezrūpību… Kāds vēzis?! (…) Vēzis ir labākais, kas ar mani noticis. Kāpēc? Tāpēc, ka tas atkal nostādīja mani nulles punktā, piespieda pārvērtēt savu dzīvi un beidzot sākt dzīvot tā, kā es to patiešām gribu.”.
Vēzis ir kaut kas ar ko es tiku iepazīstināta caur mammīti, tādēļ Līgas uztvere, pieredze un piedzīvojumi ir kaut kas man pavisam tuvs.

LĪGA 

Facebook  un  Instagram

HAPPY WHISPERS

FacebookUntitled design(4)

Zanda Baha un ZANZIBACH

Viena apņēmīga un jauka mammīte, kuras kaislība ir šūšana un viss radošais, kas lieliski parādās viņas drēbju līnijā ZanziBach. Padomi kā šūt, kā darināt, kā būt un nebūt, un ikdienu padarīt krāšņāku.

ZANDA

Facebook  un  Instagram 

ZANZIBACH

Facebook  un  Instagram

Untitled design(4)

Agija Kola-Kanča un Viesturs Kančs un KOLA

“Kola-Kančs raksta par dzīvi, dzīvesstilu, ceļojumiem, interesantām lietām un garšīgām vietām. Dalās ar saviem atradumiem un reizi pa reizei Kola kaut ko uzšuj.”
Noderigi ieteikumi, padomi. Gardākie kebabi, mūzikas listes, interneta veikali, interesantas kafejnīcas. Viss vienkopus – vietas, lietas, un smukas bildes. Prieks!

AGIJA

Facebook  un  Instagram

VIESTURS

Facebook  un  Instagram

KOLA & KANČS RAKSTA

Untitled design(4)

Inga Kalniņa un LE PETIT POT

Mamma divām meitām un pilns blogs ar gardām idejām brokastu, pusdienu, vakariņu un svētku galdam. Interesantas receptes bērneļiem, Sašam un pašam. Noderīgi padomi ikdienai ar bērniem unvēlunvēlunvēl…

INGA 

Facebook  un  Instagram

LE PETIT POT

Facebook

Untitled design(4)

Ir vēl.. Ir daudz un dikti. Man telefonā vien ir atsevišķa mape ar nosaukumu “BLOGI”, kuriem ik pa laikam uzmetu aci un pabaudu brīžos, kad Gustavs guļ, bet pagaidām par šiem..

zanete4 thoughts on “MAMMU BLOGI (papildināts)”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *