SAUSAIS ŠAMPŪNS

SAUSAIS ŠAMPŪNS

Mani kā mammu sausais šampūns ir glābis gana daudzus rītus, kad laiks ir paskrējis, matus nepaguvu izmazgāt, bet ir aši jāparādās cilvēkos. Ideja šim ir precīzi tāda pat, kā flakoniņos nopērkamajam. Ieber matos (es izmantoju lielo kosmētikas otu, kuru viegli “iemērcu" pūderī un nedaudz nokratu lielumu. Tad to kārtīgi izpūderēju pa matu saknēm), izķemmē lieko laukā un, ja vēl nepieciešams, izfēno matus, lai tajos nepaliek baltie “putekļi".

 

– R E C E P T E –

60g (3 ēd.k.) Tapioka ciete
10g (2 tējk.) Auzu ciete
1/4 tējk. jeb liels naža gals Zīda pulveris
½-1 tējk. Kakao pulveris (Tumšajiem matiem)

 

Kopā sasvērt visas sausās sastāvdaļas un samaisīt. Pildīt uzglabāšanas traukā (100ml) un ikdienā to turēt aizvērtu, lai brīvi klāt netiek gaiss un tieši saules stari. Produkts ir derīgs aptveni gadu.

TAPIOKA CIETI izmanto kā biezinātāju un taukvielu absorbētāju kosmētikā un pārtikā. (ķermeņa un kāju pūderos, gan kā piedevu kosmētikas līdzekļiem ar augstu taukvielu saturu (sviesti, eļļu un sviestu maisījumi), lai mazinātu to izteikti taukaino sajūtu, bet nemazinātu barojošo, mīkstinošo iedarbību).

AUZU CIETE mazinās ādas kairinājumu, blaugznas, niezi, mīkstinās matus un padarīs tos elastīgākus, vieglāk ķemmējamus.

ZĪDA PPROTEĪNI palīdz atjaunot matu un ādas mitruma līmeni, elastību, mīkstumu.

KAKAO PULVERI var pievienot un var arī nepievienot, tas produktā ir tikai krāsas dēļ, lai tumšmatēm sausais šampūns būtu atbilstošāks matu krāsai.

Sastāvdaļas pērku BBFactoryLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *