VANNAS PIENS

VANNAS PIENS

Esi dzirdējis par Kleopatras piena vannām? Lai pagatavotu piena vannu internetā ir pieejamas dažādas receptes. Šī būs mana.  

 

– R E C E P T E –

70g Kokosriekstu piena pulveris

30g Epsom sāls

1g Violetie māli

Lavandas sausie ziedi

Lavandas, citrona, vaniļas ēteriskās eļļas pēc sajūtas

 

Visas sausās satāvdaļas sajauc bļodiņā un kā pēdējo darbiņu – pilni ēteriskās eļļas pēc sajūtām. Atceries, ka siltajam ūdenim garojot, smarža varētu likties stiprāka. Pilnīgi nejauši atklāju šo burvīgo smaržu trio. Uz šo daudzumu liku no katra pa ~3-4 pilieniem.

SĀLS mazina muskuļu sasprindzinājumu un sāpes pēc fiziskas slodzes, uzlabo asinsriti un normalizē sirdsdarbību, samazina asinsspiedienu, uzlabo toksīnu izvadi no organisma, normalizē nervu sistēmas darbību, mazina krampjus, relaksē. Galvenais, tas attīrīs ādu.

KOKOSRIEKSTU PIENA PULVERIS ādu pabaros un mitrinās. Tas, kā piedeva kosmētikas līdzekļiem, ir piemērots visiem ādas tipiem, bet īpaši – sausai, jūtīgai, kombinētai, dehidrētai, „pelēkai” ādai, kā arī bērnu ādas kopšanai. Kokosriekstu piena pulveris labi šķīst ūdenī, bet to nav iespējams pilnībā izšķīdināt eļļās vai augu sviestos.

VIOLETIE MĀLI (vai jebkuras citas krāsas māli) produktu padarīs interesantāku un acij tīkamāku. Šie māli ir lieliski piemēroti visiem ādas tipiem, arī normālai un sausai ādai, jo tie ir maigi, nesausinoši, ar lieliskām attīrošām un ādas toksīnus izvadošām īpašībām. Tie ūdenī labi šķīst.  

Vienai vannai nepieciešams 100-200g gatava produkta. Provē, kā patīk! 🙂

Sastāvdaļas pērku BBFactoryLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *