Pirtniece

Pirtiņa ir sakrāla vide, kurā notiek cilvēka dzimšana un pārdzimšana. Tā ir Telpa, kurā līdzīgi kā mātes dzemdē notiek augšanas un attīstības procesi. Sargāta un turēta Telpa, kurā Cilvēks ar Lielo Garu runā.

Smalkdzirdīgi un smalkjūtīgi pats ar sevi runā.

Atsauksmes

Es varu teikt, ka pirtiņas ceremonija bija mazliet maģisks piedzīvojums. Lai cik ļoti intīma tāda piedzīvošana kopā ar svešu cilvēku šķita, tik ļoti viegli ar Žaneti kopā varēja ļauties šim procesam. Laikam tāpēc, ka viņa tik ļoti ir viņa, ka Žanetes klātbūtnē es varēju būt es.
Viņa mani kā cilvēku sajuta tā, lai būtu tieši tik ļoti mans pavadonis šajā piedzīvojumā, cik tas bija vajadzīgs man.
Pateicībā, ka ļāva piedzīvot pirtiņu pavisam citādāk – daudz dziļāk, īstāk. 🖤

Saiva Jankovska

Kakao pirtiņas ceļojums bija mans pirmais pirts piedzīvojums pēc vairāk kā 15 gadu pauzes pirts pasaulē un tas satricināja manu iekšējo būtību. Pirts laikā manī pavērās būtības slāņi, kas nebija redzējuši uzmanību gadiem ilgi, tāpēc es gan raudāju, gan labsajūtā smaidīju. Žanetes klātbūtne un vadīšana šo ceļojumu padarīja īpašu, iepazīstinot mani ar jaunu veidu kā uzlūkot pirts rituālu. Kas nav maznozīmīgi, mēs – pirms dalībnieces – nebijām pazīstamas un tikāmies pirmoreizi, tomēr tas ne uz mirkli neradīja mulsumu vai neērtību. Noteikti iesaku izmēğināt arī Tev!
Individuāls pirts ceļojums ar Žaneti bija viena no labākajām dāvanām, ko es sev jebkad esmu pasniegusi. Žanete ir lielisks, gaišs un dzīvesgudrs cilvēks, viņas klātbūtne nomierina un iedvesmo. Pirts rituāla laikā jutos aprūpēta, apčubināta un lutināta. Žanete bija klātesoša katru sekundi, sniedzot savas rūpes un uzmanību, un vadot mani cauri šim piedzīvojumam. Pēc pirts, lai arī bija jūtams nogurums, vēl pāris dienas biju 5cm virs zemes – neizsakāms vieglums gan ķermenī, gan garā. Tas ir piedzīvojums, kas ir jāpiedzīvo katrai!

Evita Rozentāle

Paldies Pirts Telpai un Žanetei par iespēju katrā reizē satikt sevi, pamanīt sevi, ieklausīties sevī, sajust sevi. Mierā, plūdumā un sirds atvērtībā. Un Pirts telpas tumsiņā kopā ar pirts gariņu ieraudzīt Dievišķā daļiņu sevī. Maģiski kā katrā pirts reizē satiekas īstie cilvēki. Satiekas, kam jāsatiekas. Satiekas tie, kam ir ko dot otram, un kas otrā – atradīs atbildes sev. Katrā reizē ir bijis tā, ka sadzirdu citu pateiktajā kaut ko no tā, kas man ir bijis ļoti vajadzīgs. Jo īpaši no sirds iesaku Tavu pirtiņu tiem, kas nekad nav piedzīvojuši pirti. Jau pirmajā reizē pavisam nemanot bija sajūta, ka viss rit dabiski un zināmi, droši un ar paļaušanos. Sevī iekšēji sajūtu, ka pirts katrā reizē iedod to, kas tieši man ir bijis vajadzīgs – no ķermeniskas samīļošanas un atpūtas, piepildīšanās un iedvesmas līdz plašākām sajūtām – ka kaut kur starp Debesīm un Zemi, tur pa vidu, pirtiņā, Žanetes drošā pavadībā esmu Es. Vērtīga ar katru savu sajūtu, Paldies!

Laura Laugale

Pirts rituāli ar Žaneti ir neizsakāmi liels maigums, mīlestība un vienkārša, nesamākslota būšana.
Esmu pieredzējusi gan iekšēju transformāciju un pietuvošanos tuvāk sev pirts ceremonijā, gan sajutusi un atklājusi cita veida būšanu ar sev vistuvākajiem – mammu un māsu, pirts rituālā. Pēc pirtiņām vienmēr jūtos vieglāka, dzīve raisās mazliet brīvāk, ir sajūta, ka ir kaut kas palaists un kaut kas tā vietā iegūts. No sirds iesaku!

Aleksandra Prohorenkova